Följ kaffedoften
så hittar du oss.

Ring oss gärna på 054-40 50 101 eller kontakta oss på info@marilyn.se. Du kan besöka oss på Hamngatan 4 i Karlstad. Eller, om du vill höra dalmål, besöka Kaserngården 4 i Falun.

Kontakta oss

Hur kan vi hjälpa dig med film eller webb- produktion? Kontakta Fredrik, så berättar han gärna mer! Mer kontaktuppgifter finns här nedan.

jobb eller praktik?

Marilyn älskar att träffa nya människor. Vill du uppleva den sköna Marilynkänslan? Tveka inte en sekund på att höra av dig till jobb@marilyn.se.

Skådespelare?

Utan er vore vi som ett skepp utan segel. Skådespelare, röst, statist eller kanske en multitalang? Kontakta oss via casting@marilyn.se.

Fredrik Holm

VD/Säljare

fredrik@marilyn.se
073-630 06 63 

Martin Sandin

Utvecklare

martin@marilyn.se
070-693 21 76 

Joel Fjällsby

Projektledare/Filmproducent

joel@marilyn.se
073-923 40 69 

Mattias Larsson

Projektledare/Filmproducent

mattias@marilyn.se
070-650 35 09 

Anja Feldt

Regissör/Filmproducent

anja@marilyn.se
 

Daniel Rönning

Animatör

daniel@marilyn.se
 

Robert Fjällsby

Manusskribent

robert@marilyn.se
 

Marcus Sjögren

marcus@marilyn.se
 

Linnea Åkerberg

Grafisk formgivare

linnea@marilyn.se
 

Karlstad / Falun / Örebro

Marilyn Produktionsbolag AB
Hamngatan 4
652 24 Karlstad

Marilyn Produktionsbolag AB
Kaserngården 4
791 40 Falun

Marilyn Produktionsbolag AB
Älvtomtagatan 14
Örebro

Kunder

© 2015 Marilyn Produktionsbolag AB